Krystyna Danilecka – Wojewódzka:

Szanowni Państwo

Dyrektorzy Szkół i Placówek, Nauczyciele,
Pracownicy Administracji i Obsługi,
Drodzy Uczniowie i Rodzice

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023, pragnę wszystkim Państwu oraz Uczniom serdecznie podziękować i pogratulować.

Szanowni Dyrektorzy i Pracownicy słupskiej oświaty, to dzięki Wam nasze szkoły zmieniają swoje oblicze, a uczniowie sq coraz lepiej przygotowani i osiągają coraz lepsze wyniki. Zawód, który wybraliście jest szczególny. To Wy swoją codzienną pracą kształtujecie przyszłe pokolenia. Za Lę codzienną pracę dydaktyczną i wychowawczą, za Wasz trud i wysiłek włożony w kończący się rok szkolny serdecznie dziękuję.

Drodzy Uczniowie,

za Wami rok wytężonej nauki, kartkówek, sprawdzianów i egzaminów. Niektórzy z Was żegnają się ze swoją szkołą, kolegami, nauczycielami. Inni za dwa miesiące wrócą do tej samej szkoły i z nowymi siłami i zapałem będą kontynuować naukę. Teraz nadszedł czas zasłużonego, wymarzonego odpoczynku. Gratulując szkolnych osiągnięć, życzę wszystkim wspaniałych wakacji, interesująco spędzonego czasu, nowych przyjaźni i niezapomnianych przygód.

Szanowni Rodzice,

jesteście szczególną częścią społeczności szkolnej, a Wasze opinie i uwagi są ważne w procesie edukacji Waszych dzieci. Dziękuję tym Rodzicom, którzy aktywnie angażowali się w życie szkoły. Dzięki Waszemu zaangażowaniu możliwy jest rozwój szkoły, nie tylko jako placówki oświatowej, ale także jako centrum społecznej aktywności. Życzę jednocześnie, by rozpoczynające się wakacje stały się dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań Waszych dzieci.

Niech nadchodzące wakacje będą czasem wypoczynku i radości, a zgromadzona podczas lata energia pozwoli wrócić w przyszłym roku szkolnym w pełni sił do podjęcia nowych wyzwań i realizacji planów.


Tags:

Comments are closed

SZUKAJ W ARCHIWUM:

według kategorii:

według kalendarza wydarzeń:

czerwiec 2023
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

według treści: