Dnia 22 września 2023 roku przy Zespole Szkół „Elektryk” na boisku szkolnym odbył się „Piknik z Elektrykiem” w ramach realizowanego programu KULTURA W NASZEJ SZKOLE. Wzięła w nim udział cała społeczność uczniowska wraz z nauczycielami, a głównym jego celem było promowanie kultury w naszej szkole oraz integracja środowiska uczniowskiego.


Po oficjalnym powitaniu gości przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego odbył się wiec tematyczny promujący kulturę w naszej szkole. W trakcie marszu młodzieży wokół boiska ogłoszono Honorowy Kodeks Elektryka, w tym właściwe normy postępowania, dbanie o mienie szkoły ze szczególnym uwzględnieniem zasad współżycia, kulturalnego zachowania i odpowiedniego korzystania ze szkolnej infrastruktury.

Po zakończeniu części oficjalnej nastąpiła część rozrywkowa. Młodzież uczestniczyła w różnego rodzaju atrakcjach sportowych: w grze w szachy, w siatkówkę, koszykówkę oraz w przeciąganiu liny, a następnie relaksowała się degustując przygotowane przez uczniów ciasta i upieczone na grillu kiełbaski. Piknik przebiegał w miłej i spokojnej atmosferze, co miało pozytywny wpływ na integrację środowiska uczniowskiego.


Wielkie podziękowania dla organizatorów całego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję na szybką powtórkę😎

Tags:

Comments are closed

SZUKAJ W ARCHIWUM:

według kategorii:

według kalendarza wydarzeń:

wrzesień 2023
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

według treści: