27.02.2022

miesięczny staż zawodowy

27 lutego 2022 r. dziewięciu uczniów z klasy 3ipG – technik informatyk i technik programista pod opieką Pani Agnieszki Zielińskiej wyjechało na miesięczny staż zawodowy do Niemiec, do Gut Wehlitz w ramach projektu AKCJI 1 Mobilność uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe programu Erasmus+.

W tracie miesiąca poznają kulturę nowego kraju i regiony, będą szkolić umiejętności zawodowe i będą mieli okazję pracy w zagranicznym zespole, mówienia po angielsku i niemiecku, poznania innego rynku pracy, a także rozwiną kompetencje społeczne. Przed wyjazdem wszyscy uczestniczyli w odpowiednim przygotowaniu pedagogicznym, kulturowo-ekologicznym, językowym.

28.02.2022

integracja w Gut Wehlitz

Projekt w ramach AKCJI 1 Mobilność uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w programie Erasmus+.

Wieczorek poznawczy w klubie na campusie w Gut Wehlitz, gdzie nasi uczniowie będą realizować miesięczny staż zawodowy. Lotki, szachy, bilard…. dobra rozrywka i miło spędzony czas…. od poniedziałku czas na staż.

02.03.2022

w Gut Wehlitz Erasmus na sportowo

Nasi uczniowie -uczestnicy projektu Erasmus+ integrują się sportowo z uczniami z Węgier i Irlandii w Gut Wehlitz w Niemczech.

07.03.2023

atrakcje w Lipsku
aquapark
 i forum historii współczesnej

Uczniowie w Lipsku korzystają z atrakcji turystycznych w trakcie pobytu na stażu zagranicznego – Erasmus+

Sachen terme – aquapark w Lipsku

Forum historii współczesnej – muzeum Lipsk

14.03.2023

wycieczka do Drezna

Wycieczka do Drezna uczestników projektu Erasmus+ w trakcie realizacji stażów zawodowych w Gut Wehlitz.

29.11.2023

Erasmus gala podsumowująca