Strefa Młodzi Wiedzą w ZS”Elektryk”

16 stycznia 2024 odbyło się wydarzenie zatytułowane „Chcę studiować za granicą”. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Strefa Młodzi Wiedzą (organizatorami projektu jest Europejskie Centrum Solidarności i samorząd województwa pomorskiego)

Projekt powstał z myślą o młodych ludziach z województwa pomorskiego, szczególnie aktywistkach i aktywistach młodzieżowych rad gmin, miast, powiatów i Młodzieżowego Sejmiku Województwa Pomorskiego, a także samorządów szkolnych i organizacji młodzieżowych.

Wiktoria Krezymon opowiada o projekcie „Strefa Młodzi Wiedzą”

Aleksandra Łoboda – pracowniczka Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, współzałożycielka i prezeska zarządu feministycznej fundacji Widzialne, absolwentka studiów magisterskich z zakresu praw człowieka i pomocy humanitarnej w Instytucie Nauk Politycznych Sciences Po w Paryżu, a także studiów magisterskich z tłumaczeń polsko-angielskich na University of Westminster w Londynie opowiada o możliwości studiowania w Europie.

Na zagraniczne studia możecie udać się nie tylko do Europy, ale także na inne kontynenty. Jednym z częściej wybieranych kierunków są Stany Zjednoczone.

Magdalena Łuszcz – absolwentka magisterskich studiów wschodnich na Uniwersytecie San Francisco w Kalifornii oraz amerykanistyki na Uniwersytecie Gdańskim, która w ramach wymiany studenckiej gościła w USA, odbyła wolontariat w Chinach i przystąpiła do organizacji studenckiej AIESEC, opowiedziała jak znaleźć odpowiednią dla siebie uczelnię w Stanach Zjednoczonych i jakie przeszkody trzeba pokonać, aby rozpocząć tam studia.

Strefa Młodzi Wiedzą | chcę studiować za granicą

Tags:

Comments are closed

SZUKAJ W ARCHIWUM:

według kategorii:

według kalendarza wydarzeń:

styczeń 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

według treści: